Orly 40484 Liquid vinyl

Dnes zopár riadkov o tomto laku.

Je to môj prvý Orly a samozrejme pri kúpe som už vedela, že je to kvalitná značka a tušila že to bude radosť s ním pracovať. A prečo som s touto značkou tak dlho otáľala? Možno trochu cena a odtiene ktoré som si vždy prezerala a skúmala v regáloch ma nepresvedčili – že tak toto teda musím mať… Tak som teda tento raz siahla po neutrálnej farbe a bola zvedavá, čo mi Orly predvedie…

Vy, čo máte plné šuplíčky týchto lakov sa možno pousmejete a spomeniete na svoj prvý… Aká to bola farba a ako vás ten lak prekvapil…

P1690715

Fľaštička má pekný a zaujímavý tvar. Jej výška je nad 8 cm a obsah 18 ml. Lak má patentovaný uzáver, ktorý nekĺže v prstoch a veľmi uľahčuje otváranie. Príjemné. :-)

 

P1690709

Štetček je klasický guľatý, primeranej veľkosti a dobre sa s ním narába.

P1690712

Aj keď už raz okúsite ploché štetčeky tvarované do oblúčika a viete ako dobre sa s nimi maľuje oblúčik, tento štetček vám tiež sadne do ruky a ľahko s ním spravíte čo treba.

P1690694

Ja som si vybrala čierny lak s názvom Liquid vinyl – tekutý vinyl. Dala som jednu vrstvu a pekne kryl. Zo zvedavosti som dala aj druhú vrstvu. Úplná paráda. Prekvapil ma ten lesk. Tak krásne sa leskol, že som navrch nedala žiadny ochranný lak.

O výdrži týchto lakov som čítala, že keď použijete kvalitný spodný aj vrchný lak vydrží aj 14 dní. To neviem posúdiť, ja som ho potrebovala dať dole skôr, ale verím že vydrží na nechtoch dlho.

P1690703

Lesk ma prekvapil… Krásny.

Niekedy ho vyskúšam aj s nadlakom.

P1690694

P1690718

Laky Orly sú vyrobené na prírodnej báze, neobsahujú toxické látky.

Tak som zvedavá, ktorý ďalší odtieň má zláka. Lebo viem, že neostanem len pri tomto. Som rada že som načrela do tajov tejto značky :-)

Pekný deň želám

Add Comment