Miyo 29 – zelený lak s vôňou ovocia

Ak máte v obľube zelenú farbu, možno vás zaujme tento článoček. Lebo tá, ktorá má rada zelenú, dá si ju na seba, okolo seba a aj na nechty…
P1600104

Tak vás poteším, lebo tento „žabičkový“ láčik, je nielen nádherný svojim odtieňom, ale sa s ním aj veľmi dobre pracuje. Tento lak má jednu zvláštnosť. Je z limitovanej edície voňavých lakov. Ja som natrafila na tento zelený s vôňou papaye a manga. Ešte sa dajú kúpiť s vôňou pomaranča, maliny, kvet bazy a tropického ovocia.

Po otvorení fľaštičky, ktorá má obsah 8 ml naozaj pocítite vôňu inú ako majú iné laky na nechty. Priznám sa, že by som nevedela presne odhadnúť, definovať čo je to za vôňu, ale zistila som že tento zelený, má vôňu papaye. Ale vôňa je príjemná a stojí to za to vyskúšať. Ja som urobila tú vec, že po nalakovaní týmto lakom som ako vždy pretrela nechty vrchným lakom. Tým pádom som potlačila voňavý efekt. Teraz keď píšem tento článok, natrela som lak na papierik. Tá vôňa je tam. Hlavne po uschnutí. Veľmi fajn vôňa.

P1600034

Lak má teda veľmi krásnu „šťavnatú“ zelenú farbu so zlatým shimmerom. Na nalakovaných nechtoch som ho videla menej jasne ako na fľaštičke. Záleží to samozrejme od osvetlenia. Lak má obyčajný štetček, ale robí sa s ním výborne. A ďalšia prednosť tohto laku – nádherne kryje. Už jedna vrstva a bola som užasnutá aké bezproblémové je lakovanie s ním. O výdrži sa veľmi nemôžem vyjadrovať, kedže rýchlo dávam laky dole. Tento bol na mojich nechtoch dva dni bez ujmy na kráse.

P1600524

Lak som si kúpila v drogérii 101 a stál okolo 2.45 €. S radosťou som si ho niesla domov a to som ešte nevedela aká budem spokojná. :-) Tak aj vám želám príjemné zážitky s týmto krásavcom a „voňavé “ nechtíky.

Add Comment