IQ cosmetics 6 Coral

Tento lak na nechty som si kúpila v BIPE u susedov. Dlhšie som nad ním postávala. Zaujala ma farba laku, takýto koralový odtieň som ešte nemala, no zároveň tvar a dizajn fľaštičky ma odrádzal.

P1190151

Farba laku zvíťazila, veď obsah je dôležitý. Farba je veľmi príjemná, pastelová. Foto na slnku sa vydarilo, tá farebnosť súhlasí s realitou.

P1190147

Fľaštička sa mi nepáči. Hlavne kvôli nečitateľnosti nápisov, podľa mňa veľmi nevýrazné označenie. Tvar fľaštičky ma tiež nezaujal, ale vrchnáčik má príjemný matný povrch a nekĺže sa v prstoch. Otváranie laku je tým pádom úplne dokonalé. Štetček je plochý a dobre sa s ním lak na nechty nanáša.

P1180719

Prvá vrstva laku nestačila, ani druhá nekryla dostatočne. Takto vyzerá lak v troch vrstvách. Na záver som použila aj jednu vrstvu priesvitného laku. Manikúra mi vydržala neporušená dva dni.

P1180725

P1180729

P1180771

Jednofarebné koralové nechty som dozdobila o pár dní pečiatkou so strieborným pečiatkovacím lakom. Manikúra mi slúžila ešte ďalšie dva dni, takže tento lak má podľa mňa celkom dobrú výdrž. Stále neporušený som ho odlakovala.

Teším sa že ho mám :-)

 

 

 

 

 

 

Add Comment