Holografický lak – PUPA

032 Emerald Green

Môj prvý lak na nechty značky Pupa. Ani ma nikdy nenapadlo vojsť do Pupy. Avšak objavila som blog Nails Maniac, kde Veve okúzľujúco opisuje laky od Pupa. To ma navnadilo tak že som jednoducho "musela" aj ja vyskúšať.

Z holografických už bolo na výber málo. A z tých málo, ma zaujal tento. Maličká 5 ml fľaštička s modrastým obsahom. Na internete ho všetci nazývajú Emerald Green. Ale ako prezerám, tak prezerám, nikde nevidím Emerald a už vôbec green. Na bežnom svetle je skôr nenápadný, oceľovo modrý s nádychom tyrkysového odtieňa. Dokonca uschol do matna.

Emerald po taliansky znamená smaragd. Áno tento lak vám odhalí smaragdové odlesky, avšak pri zvlaštnom osvetlení. Možno na slniečku. To však momentálne štrajkuje, tak snáď, až vykukne spod februárových oblakov. Pod umelým osvetlením sa občas zaligoce tento lak žltým až fialovým tónom.

Vidím tie jemnulinké modro zelené odlesky a teším sa. Pracuje sa s ním dosť dobre. Preto lebo kryje výborne. Jedna vrstva. Ale nesmiete sa vrátiť štetčekom ešte raz na to isté čerstvé miesto s úmyslom vylepšovať. Strhnete náter a zostnane vám lízanec ako hrom. Radšej chvíľu počkaťa potom pridať vrstvičku. Tak také sú moje zážitky s týmto láčikom. :-) Snáď aj vás poteší ak sa na neho pozriete z toho správneho úhla…

Add Comment