Holografické laky

China glaze 647

Bola som pozvaná do nechtového obchodu, čo je veľmi príjemná záležitosť. Keď som ešte dostala ponuku že si môžem vybrať čo sa mi páči, viete si predstaviť ten príjemný  pocit ktorý sa ma zmocnil. Z obchodu som vychádzala s niekoľkými lakmi.

Držím v ruke môj prvý lak china glaze. Až doma pod väčším svetlom vidím čo to mám vlastne za úlovok. Je to holografický lak na nechty.

Paráda. V obchode ma zaujala hlavne značka, lebo doposiaľ som sa s ňou v žiadnej drogérke ani obchoďáku nestretla. A na internete sa valia fotky s ním z každej strany. Ďalej ma zaujalo keď som prevracala fľaštičku v ruke, že vyzeral redšej konzistencie. A to by sa mi hodilo na vyskúšanie techniky mramorovania.Cena tohto laku je síce vyššia, ale aj obsah fľaštičky je dosť veľký. 14 ml mi postačí na nejakú dobu.

Úplne skvele sa s ním pracuje, kedže nie je veľmi hustý. Prvá vrstva síce veľmi nekryje a treba ju nechať chvíľočku zaschnúť pred nanesením druhej. Ale po druhej vrstve sa tento lak rozohrá dúhovými farbami. Od žltej oranžovej cez zelenú aj modrú… Ach, nádhera. Samozrejme mení farby v závislosti od svetla. To sú vlastnosti holografických lakov, že lámu svetlo tak, že na nechtoch vznikajú rôzne farebné odlesky. Ďalšie plus tohto laku je, že veľmi rýchlo schne.

Keď som ho fotila pri bežnom osvetlení, tak svoje tajomstvá úspešne skrýval.

 

Ak sa vám páčia holografické laky, tento vám spôsobí veľa radosti. :-)

Add Comment