Flormar U30

V jednej z  drogérii 101 v Bratislave som objavila laky na nechty Flormar. Do týchto drogérii chodím málo kedy – preto ten „objav“. Hneď pri dverách v drôtených košoch sa môžete dosýtosti hrabať, rozhodovať sa koľko len chcete. Tak ako ja. Cena bola veľmi príjemná, myslím okolo dvoch, troch €. Neviem to presne, bloček som zahodila. A tak sa v mojom košíku ocitlo päť lakov na nechty. Najradšej by som vzala každý druhý, také boli krásne… Po  dlhšom zvažování som zoštíhlila svoj nákup na tri laky.

P1570124

Toto je prvý z nich. Zlato hnedá farba. Nápis na štíhlej fľaštičke sľubuje supershine.

P1570154

A naozaj! Lak žiari zlatistými, oranžovými a sem tam zelenými odleskami.

P1570142

Úplná paráda.

Čiže farba a odlesky sú perfektné. Supershine tam fakt je. :-) Maľovalo sa s ním skvele. Klasický štetček vôbec netreba viac krát otierať, aby z neho ubudlo laku a nezaliali ste si celý necht. Stačila mi jedna vrstva, tak krásne kryl. Tak isto veľmi rýchlo uschol. No proste samá spokojnosť… Až… Stačila jedna prechádzka po meste a moja „jedna krásna vrstva“, krásneho laku bola na spodnom okraji nechtu olúpnutá. Hm.

P1570174

Ale to ma neodradilo od ďaľšieho pokusu. Znova som natrela nechty nanovo. Dve vrstvy. Samozrejme že som použila aj podkladový priesvitný lak. A tento krát som pridala aj nadlak essence so špeciálnym efektom.

P1570204

Úplne skvelé. Už ho mám celé dva dni a nevidím žiadne známky poškodenia. Takže z tohto laku mám veľkú radosť. Až takú, že ho nechám ešte aj tretí deň.

 

P1570199

A možno sa teraz zasmejete, ale na zadnej strane fľaštičky na popisnom štítku som si prečítala Made in Turkey. Žiadne France ani Spain či Usa. Čomu som rada, lebo lakov z tejto krajiny málo. :-)

P1570169

A to je asi tak všetko . Určite budem aj v budúcnosti tento lak kombinovať s inými lakmi alebo pečiatkami. Už vidím, s čím všetkým by mohol ešte viac vyniknúť.

P1570177

A posledný záber.

Majte sa pekne. :-)

 

Add Comment