essence colour & go 114 fame fatal

P1540939

Červený lak na nechty je kráľ lakov. Málo kedy si ho dám . A aj sa čudujem, keď vidím tú živú červenú… Z mojich červených miláčikov som si vybrala essence. Už som to raz spomínala, že takýto červený lak mi hneď pripomenie čerešne visiace na vetvičke. Tie roztomilé veselé šťavnaté guľôčky. Konkrétne s týmto lakom som ja  nadmieru spokojná. Otvorím fľaštičku a plochým do oblúčika tvarovaným štetčekom sa maľuje jedna radosť. Tam niet čo pokaziť. Pekné nechty máte zaručené. Už po prvej vrstve. Úplná paráda. Nemusíte čakať na večné zasychanie. Tento lak schne veľmi rýchlo. O výdrži veľmi nemôžem písať. Kedže aj keď je lak ešte krásný nepoškodený, dávam ho dolu. Tento čerešničkový som mala tri dni bez problémov. Jedna vrstva + nadlak.

Červený lak na nechty

A na aj tak už pekné nechty môžete ešte pridať vrstvu nadlaku. Chcela som vyskúšať dva a tak na každej ruke mám iný. Najprv som siahla po laku od essence 08 night in vegas. Má krásny špecialny efekt. Záleží pod akým svetlom sa nachádzate. Trblietky v ňom hádžu zlaté až zelenkasté odlesky.

P1540955

Tento lak som už vyskúšala na čiernom podklade a tiež vyzeral skvele. Nechty so zlatými odleskami pôsobia teplejšie.

P1540961

Varianta so strieborným trblietkovým nadlakom od Astor. Obsahuje veľmi  jemnulinké trblietky a vytvára na nechtoch ľahký striebristý závoj.  Paráda. Je ľahulinký ako motýlie krídla.

Ktorý by ste si vybrali vy? A ako často siahate vy po červenom laku na nechty?

 

Add Comment