Znamenie Blížencov na nechtoch

Dosť ťažký motív som si vymyslela a musela som aj prerábať. Tváre na prstenníku sa mi podarili až na druhý krát. Možno som mala maľovať akrylovými farbami. Ale ja som robila lakmi. Tie ako je známe na vzduchu rýchlo hustnú a potom sa s nimi ťažko pracuje. Používala som bodkovač najmenšej veľkosti a štetček určený na detaily. Profil tváre je piplačka. Stačí trochu väčšia bodka na nose a už je z neho raťafák… Hm.

Blíženci

A ešte pár riadkov…

21.5-20.6  je obdobie v znamení blížencov. Dali by sa označiť ako “ zvedavci“. Je to vzdušné a premenlivé znamenie. Vnútorná rozpoltenosť im často nedovoľuje dosiahnuť duševný pokoj. Pre večne zvedavých blížencov, sú informácie veľmi dôležité. Sú zbehlí v mnohých oblastiach. S radosťou a nadšením sa púšťajú do nových vecí. Ich čulosť a ťúžba po vzrušení z nich robí vyhľadávačov všetkého čo spôsobuje zmeny. Vznášajú sa nad vecou a často niečo začnú, ale nedokončia.  Ich pohotovosť a vtipnosť z nich robí veľmi obľúbených spoločníkov.

V citoch sú nespohľahlivý, najviac sa sústredia na prvú fázu vzťahu. Často sa začnú nudiť a nuda je pre nich trápenie. Preto sa dokážu pripútať k jednej osobe len vtedy ak majú pocit že spoločný život bude plný nových objavov a zážitkov. Potrebuje pocit slobody aby sa mohol vznášať ako lístok vo vánku, aj napriek tomu, že pri tom bude raz hore a raz dole .

No Responses

Add Comment