Panda na nechtoch

Tento vzor na nechty venujem vyhľadávaču Google. Pod pojmom Panda totiž inžinieri tejto firmy rozumejú kódové označenie na potieranie spamu.

Komu by sa nepáčila panda?

P1670258

Takto môžu vyzerať nechty s pandou.

P1670264

Použila som tieto dva laky na nechty. Essence, priesvitný lak som použila ako sendvič :-) čiže išiel aj na necht  a aj na vrch po ukončení práce.

Tentokrát som siahla po samolepkách vodových, ako by povedali v Mafstory. Dobre, správne sú to vodolepky. V obchodoch ich nájdete doslova nepreberné množstvo, niektoré sú celkom milé.

P1670223

Z papiera s vodolepkami vystrihnite obrázok, ktorý chcete použiť.

P1670228

Kuk.

P1670234

Čľup. Stačí chvíľa, ale to asi ani nemusím písať, poznáme to všetky ešte zo škôlky.

P1670255

Po nalepení obrázkov na nechty a krátkom zaschnutí je potrebné chrániť vzor na nechtoch (sic! Google ma zas bude držať za spamera) vrchnou vrstvou ochranného laku.

P1670270

Je to teda skôr motív žartovný, alebo detský. Do práce to asi nie je najlepšia voľba.

No a na záver ešte pár slov o pandách. Viem, že nejde len o rozmar inžinierov a kódové označenie penalizačného algoritmu :-)

Panda je bielo čierny medveď, ktorého poznáme všetci a asi prvé čo nám napadne je, že patrí medzi ohrozené druhy. Je to spôsobené jej veľmi problematickou a nízkou pôrodnosťou. Čítala som, že sú dosť pomalé a lenivé, dokonca až tak, že dokážu zaspať pri vlastnom párení… Väčšinu času strávia požieraním veľkého množstva banbusových listov a konárikov. Žije v Číne. V tejto krajine obrovským tempom narastá počet obyvateľov a tým pádom pandy prichádzajú o svoje prirodzené územie. A to je ďaľší dôvod jej ohrozenia. Panda sa stala národným symbolom Číny.

Ak sa vám páči dnešný nápad, som rada. :-)

 

 

 

Add Comment