Manikúra s ovocným motívom 1

Priznám sa že motív ovocia na nechtoch sa mi veľmi páči, aj keď viem že je to záležitosť pre mladučké ročníky – dievčatká a slečny a už to nie je taký hit. Veľmi rada si prezerám fotografie takýchto ovocných manikúr, zaujíma ma ako si kto poradil. Je mi jasné, že toto zdobenie sa najviac hodí na gélové nechty. Ozdoby sa pekné „zalejú“ do gélu a nechty sú hladké a nič nevytŕča…

Môj kolotoč s ovocím ležal dlho nedotknutý, iba z času na čas som sa pokochala pohľadom na plátiky citrónov, pomarančov a limetiek.

P1210718 - kópia

Tieto ovocné plátiky sú zo zvláštneho materiálu, nie je to fimo. Sú síce tenké, preto som si robila nádeje, že nebudú odstávať, keď ich nalepím na obyčajný lak. Odstávajú, lebo sa pokrútia. Ak poznáte spôsob, ako ich použiť na obyčajný lak a aby sa nepokrútili, poradíte mi? Veľmi by som sa vaším radám potešila.

P1210712

Ako som písala, kolieska sa mi krútili. Tak som ich ponamáčala v priesvitnom laku a tak prikladala na pripravené nechty. Trošku sa prispôsobili oblému povrchu, avšak to čakanie kým hrubá vrstva priesvitného laku zaschne ma vôbec nebavilo.

P1210709

Tieto tri nechty sa mi najviac páčili, ukazovák a palec neboli „fotogenické“. Druhú ruku som vôbec nerobila, kedže mi to nešlo, ako som si predstavovala.

P1210718

Ak mi poradíte, ako to robíte vy, budem sa tešiť :-)

Add Comment