Čierne nechty s lebkou

Čierne nechty patria ku kontraverzným vzorom na nechty. Mňa tento motív napadol, pretože som si včera zlomila necht. Pekne skoro až do živého. Takže všetky šli dole a to už je námet na čiernu farbu. Tú som teda natrela ale tentokrát naozaj len narýchlo. Nafotím motív s lebkami, zhodím ho a nechám nechty trocha odpočívať. Čierne nechty vám možno pripomenú Mortyšu s Addams Family. Tak poďme na to!

Asi najlogickejššou témou, ktorá sa k čiernej farbe automaticky pojí je téma smrti. Motív lebky užž má svoj vrchol módy dávno za sebou. Nám vššak nič nebráni namaľovať si ho na nechty.

Na krátke nechty sa nemusí zmestiť celý motív pirátskeho znaku – lebka s dvoma skrížženými hnátmi. Preto môžžete použžiť kostičky na jednotlivých prstoch a kde – tu voľne pohodená lebka.

Takto tematicky ladené nechty určite zanechajú dojem ak ich zladíte aj s oblečením, ktoré by malo byť tiežž striktne čierno – biele.

Na jednej ruke nechajme čierny podkladový lak na nechty a biele lebky.

Na druhej, naopak, spravme všetko obrátene. Nech je to jing a jang.

Lebky na nechtoch sú provokatívny vzor. Lebky symbolizujú priveľa vecí, na ktoré môžu odkazovať. Od pirátov, cez cintorín ažž po symbol varovania. Preto sa motív lebky na nechty hodí asi len do spoločnosti, ktorá nielen porozumie čiernemu humoru, ale aj ho nezneužije. S takými nechtami by som nerada ššla v šškole na skúššku. Viem si predstaviť, žže profesori by v nápadných nechtoch mohli vidieť výzvu. "Ak užž máte tak extra nechty, ste aj tak extra pripravená na hodinu, šštudentka?" :-)

Add Comment