MS hokej ako motív na nechty

P1560996

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa tento rok konajú vo Švédsku a Fínsku. Aj keď hokej nepatrí k témam, ktoré by som sledovala, majstrovstvá sveta sú majstovstvá sveta. Pokiaľ váš partner spomína MS v hokeji častejšie, než vaše meno, je to jasné. Počas majstrovstiev ste mimo hru. Môžete si na nechty nalakovať motív „MS hokej“. Aj keď je to ústretové gesto, duševne sa pripravte, že váš partner v tomto období má v hrudi namiesto srdca studený puk. Nevšimne si.

Ak by sme mali upútať jeho pozornosť, môžete skúsiť povystrčiť svoje vnady. Obávam sa ale, že niektorí muži sa počas MS budú správať ako mnísi. Lepšie upútate ich pozornosť fľašami piva.

Hokejisti sú chlapi s krivou barlou. Majú však zakázané umlátiť ňou súpera. Asi preto sú MS v hokeji tak dlhá záležitosť. Pokiaľ vás hokej nebaví, venujte sa v tomto období sama sebe. Skočte na kozmetiku, relaxujte. Prípadne si dajte spraviť gélové nechty. Tu by som ale neradila voliť tak krátko trvajúci motív ako je MS hokej. Prejdú dva týždne a váš partner prestane fascinovane zízať na upotených chlapov a hádam si zas začne všímať vás :-)

No. To som sa nejako rozpísala. Dúfam, že ma neprídete umlátiť hokejkami zato, že hokej nesledujem (ale na svoju obhajobu viem aspoň výsledky MS). Na nechty som tentoraz skúsila preniesť maskota MS hokej. Je to dosť zložitá postavička, ak ju máte nakresliť tenulinkým štetcom na nechty. Ale dá sa to zvládnuť. Kým skončí hokejová sezóna, ešte nejaký motív namaľujem.

Add Comment