Žltosivá manikúra

P1570210

Aj vy to určite poznáte, keď niečo veľmi chcete (môže ísť o maličkosť) a nie a nie k tomu prísť. U mňa bola toto „tá“ vecička. V bežných drogériách nedostať. V niektorých stánkoch v nákupákoch dostať sady. To sa mi veľmi nechcelo kupovať. Šesť iných štetcov, kvôli jednému. Už mi ostávalo jedine objednať v e shope. Ale tu sa znova vraciam na začiatok. Keď niečo VEĽMI potrebujete a zistíte, že veď e shopy majú aj kamenné predajne, ste ochotné niektoré kráčať aj pešo naprieč Bratislavou pešo… Vidina vejárového štetca ma poháňala vpred.

P1570252

Z predajne Wexa som si odnášala vysnívaný a veľmi potrebný vejárový štetec, ktorý bol súčasťou niekoľko početnej sady stetcov… :-) Z celého ich sortimentu sa mi až hlava točila, toľko krásných vecičiek tam mali. Ale peňaženka má tiež svoje limity.

P1570249

Niekde na internete som videla takto spravené nechty, ale v inej farebnej kombinácii. No a ja som veľmi chcela vyskúšať žltý a sivý lak.

P1570246

Páči sa mi ten nápad. Aj s výsledkom som celkom spokojná. Podklad som dala priesvitný lak. Potom som namaľovala nechty žltým lakom. Na druhej ruke som na jednom nechte dala podklad sivý. Po uschnutí som namáčala vejárový štetec do kvapky sivého laku a maľovala čiarky z boku nechtu do stredu.

P1570279

Ešte som nechty prelakovala priesvitným lakom.

P1570216

Tieto laky boli použité na tejto čiarkovanej  manikúre.

Mala som menšie obavy ako sa bude čistiť tento štetec. Úplne bez problémov. Fajn.

P1570220

Veľmi by ma potešili vaše názory, či sa vám tento vzor páči alebo nie. A či ste to skúšali. Pekný deň želám.

Add Comment