Slnečný vzor aj na gélové nechty

Ak máte radi žltú farbu, snáď vám teraz niektorým urobím radosť, týmto vzorom. Nazvala som ho ako slnečný. Vhodný aj Summer-time. :-)
A myslím že je vhodný aj na gélové nechty.

P1570764

Použila som tieto dva žlté – slnečné laky na nechty. Dan Nekonečný by mal zo mňa radosť a možno aj on by si ho „dal“. Len neviem či má ešte žlté obdobie. :-)

P1570761

Nechty som si najprv natrela priesvitným lakom dva krát. Po zaschnutí laku tenkým štetcom som namaľovala oblúčiky ako na francúzsku manikúru. Prvý lak bol svetlejší z dvojice. Naň som natrela pásik z tmavšieho žltého laku. Žltú plochu voľného okraja nechtov som ešte pretrela trblietkovým lakom. Pribudli ešte útvary pripomínajúce lupienky kvetu. Tiež sú namaľované dvoma lakmi. Kamienok tak isto žltej farby, by sedel lepšie o milimeter viac v strede. Ale čo už. Plán bol najprv tri lupienky, potom kamienok a dodatočne pribudli zvyšné dva lupienky. Ďalej som už radšej nič nepridávala, lebo by sa mohlo stať že pokazím krásne slnečné letné nechtíky.

P1570757

Na záver sú nechty prelakované znova dva krát priesvitným lakom.

 

P1570752

Keby som nosila gélové nechty, viem si predstaviť že by som chodila s týmto vzorom dlhší čas. Žltá je jedna z mojich obľúbených…

 

P1570749

Budem veľmi rada ak sa vám letné nechtíky zapáčia.

Add Comment