Ružové nechty s Gabriella Salvete Princess 07

Nič sa nedá robiť, zasa jeden jednoduchý vzor na nechty. :-)

To privítajú tie z vás, ktoré majú menej času a možno aj trpezlivosti, ale chcete mať pekne upravené nechty. Či pekne, to samozrejme posúďte vy.

P1660658

Tak poďme na to.

Ako podklad som použila ružový lak Sally Hansen s úžasným názvom Bubblegum Pink. Ten názov som objavila práve teraz… Dala som z neho dve vrstvy.

Po uschnutí som vzala do ruky tenký štetec a „vyšívala “ ním steh po stehu číarky. Vyzerá to aj ako múr z ružových tehál…vyrobených z laku Gabriella Salvete. Tento lak má takzvaný pieskový efekt. Po uschnutí je povrch nechtu drsnejší a bez lesku, ale zato sa trbliece drobulinkými belasými trblietkami. Je to zvláštny a zaujímavý efekt.

Čiarky nie sú v rovnakej polohe na všetkých nechtoch. Na každom sú v inom uhle. Vzor vznikol úplnou náhodou. Len som chcela spojiť dva ružové laky v jednom vzore a keď som robila prvú čiarku, ešte som nevedela ako a kde dám druhú. :-)

Hotové nechty som tento raz, nechala bez vrchného laku. Aby som nepotlačila matný pieskový efekt laku Gabriella Salvete. Možno by ostal aj tak matný – neviem, nemám odskúšané.

P1660673

Tak a hotovo. Ak sa vám páči, urobte si tento vzor. Budem rada, ak som vás aspoň trochu inšpirovala. :-)

Add Comment