Ružičkové zdobenie nechtov

Aj vám sa páči ružičkové zdobenie nechtov? Zvyknete si ružičky maľovať, alebo používate pečiatky, či nálepky?

zdobenie nechtov

Obdivujem dievčatá, ktoré vedia na nechtoch vytvoriť štetcom ružičky, čo vyzerajú ako živé. Viem, že najlepšie sa maľujú akrylovými farbičkami, ale dajú sa aj lakmi na nechty. Niekoľko krát som to skúšala, ale nikdy som nebola s výsledkom tak spokojná, aby som nechty vystavovala na obdiv :-)

Dnes som si na zdobenie nechtov zvolila vodolepky s ružičkami a štetce ešte nechám odpočívať v zásuvke. Ružičky som si kúpila dávnejšie, aj som ich už na zdobenie používala, myslím, že som ich dávala na čierny lak.

Pekne sa vynímajú aj na modrom a fialovom laku na nechty, čo poviete?  Svetlomodrý lak na nechty je Flormar423 a fialový je Flormar P20. Laky som natierala na nechty po dve vrstvy. Aby neboli také „prázdne“, tak som vejárovým štetcom každý necht ešte pred lepením ružičiek, ozdobila vejárovým štetcom. Na toto zdobenie som si vzala lak Essence 197 caramel brownie, ktorý som si ešte rozriedila na papieriku, aby nebol na nechtoch príliš tmavý.

Ružičkové vodolepky nie sú na všetkých nechtoch, aby celá manikúra nebola prezdobená.

Celé zdobenie nechtov som ukončila ako vždy lakom Essence gel – look. Tento priesvitný lak zbožňujem, nechty sa krásne lesknú, manikúra dlho vydrží neporušená.

Ružičkové zdobenie nechtov

Ružičkové zdobenie nechtov

Ružičkové zdobenie nechtov

Na fotenie som pozvala nášho opereného maznáčika. Ponúkla som mu prst a on na moje prekvapenie posedel na prste a vydržal niekoľko záberov. No, milý vtáčik :-)

Add Comment