Modrá manikúra

Tento vzor pôsobí veľmi jednoducho. Modrý lak na nechtoch je pre mňa trochu odvážny, ale treba vyskúšať ho treba, povedala som si…

P1580028

Vzor je vhodný aj na gélové nechty. Ale kedže gélové nechty sú nadlhšie nosenie a niektoré z nás máme radi zmeny, napadlo ma napríklad po týždni nosenia pridať kamienok, prípadne kvietok…

P1580013

Ja som však len maľovala lakmi na nechty a znova pečiatkovala. Najprv som natrela nechty priesvitným  lakom.  Potom som tenkým štetcom namaľovala french oblúčiky. Tento spôsob zdobenia nechtov, ma v  poslednom čase začal akosi viac lákať. Už som mala dopredu vymyslené, že na modrú plochu budem pečiatkovať. Len som sa nevedela rozhodnúť, či bielym alebo strieborným pečiatkovacím lakom. Modré oblúčiky sa mi žiadalo prizdobiť tenučkou linkou strieborným zdobiacim lakom. A bolo rozhodnuté. Pečiatkovací lak už musel byť strieborný. :-)

P1580040

Trafiť pečiatku zarovno oblúčika, len na modrú plochu nebolo vôbec jednoduché, hoci to tak vyzerá. Ale keď sa vám už toto podarí a prídete na spôsob ako to presne urobiť, máte vyhrané. Naskytne sa vám veľmi veľa možností ako pekne ozdobiť svoje nechty.

P1580031

Pečiatkovací lak treba vždy prelakovať vrchným lakom. Vyberte si taký s gélovým efektom  a vaše nechty budú naozaj vyzerať ako gélové. To mi dnes poradila moja milá kolegyňka. Už len C oblúk tam bude chýbať. Tak nech sa vám darí  a želám presnú ruku. :-)

 

2 komentáre

  1. Katka 4. augusta 2014
  2. Ľubica Balentová 4. augusta 2014

Add Comment