Look By Bipa 9 & Flormar U 30

Dnešná manikúra vyzerá zložito, ale nie je. Na všetky nechty si dáte jeden podklad, použijete pečiatku, pár ťahov tenkým štetcom a nalepíte kamienky.

P1430615

Čo som dnes použila:

  • Spevňovač nechtov Bell
  • Look By Bipa 9 total taupe
  • Na razítkovanie Flormar U30
  • Červené čiarky Opi R53 An Affair In Red Square
  • Kamienky
  • Sally Hansen 100 Invisible

P1430609

Spevňovač som dala na nechty v jednej vrstve, nemala som obavy, žeby sivo hnedý lak zanechával škvrny na nechtoch. Potom nasledoval hnedý lak. Dala som dve vrstvy. Z tejto značky som sa doteraz používala iba strieborné zdobiče na nechty, ktoré som si veľmi obľúbila. Dobre sa s nimi pracuje, majú fakt dobrý tenký štetček. Tie, ktoré nakupujete v Bipe ich určite poznáte.

S hnedo sivým lakom sa mi tiež dobre robilo. Druhá vrstva je dokonalá a lak rýchlo schol.

Po zaschnutí hnedého podkladu som začala razítkovať. Tento raz som použila obyčajný lak a to Flormar U30. Tento lak obsahuje drobulinké čiastočky zlatej, oranžovej a zelenej farby v hustom zeleno hnedom základe. Na pečiatkovanie ako stvorený :-) Na pečiatkovanie som si vybrala vzor, pri ktorom som musela dávať pozor na orientáciu, aby do seba zapadal. Na zvýraznenie som pridala linky červeným lakom.

Tak isto na oživenie vzoru som nalepila kamienky. Manikúru som pretrela dvoma vrstvami priesvitného laku, aby kamienky dobre držali.

P1430558

Aj totálne krátke nechty sa dajú všelijako okrášliť, hoci toho priestoru je fakt málo.

Ako sa vám páči dnešný vzor?

Add Comment