Laky na nechty Astor – desať farieb

V týchto horúcich letných dňoch som zistila, že moje krátke nechty sú príliš dlhé a skrátila som ich na minimum, tak, že už kratšie nemôžu byť. :-) Ach tá úľava…

Každý nechtík som natrela iným lakom. Vybrala som na to desať odtieňov lakov Astor. Od ružovej farby, cez fialovú až po tmavo oranžovú.

P1910860

Najprv som si natrela nechty spevňovačom s vitamínmi. Potom som ďalšiu vrstvu spravila bielym lakom, aby farebné laky pekne veselo žiarili. Z farebných lakov som dávala po jednej vrstve. Úplne to stačilo. Na záver som všetky nechty pretrela priesvitným lakom Essence. Musím pochváliť laky Astor. Vydržali mi na nechtoch neporušene štyri dni. Štyri dni tropických teplôt, záhradkárčenia, máčania sa vo vode, turistiky a neviem čoho ešte všetkého.

Dnes, na piaty deň, hoci iba jeden necht má lak trošku odlupnutý a ostatné sú neporušené nastupuje do práce odlakovač. U mňa je to rekord, mať tak dlho na sebe jeden lak (v tomto prípade desať lakov), preto sa o tom tak zmieňujem. Inak sa k výdrži lakov nemôžem veľmi vyjadrovať.

P1910866

Inak, keď je reč o výdrži lakov na nechtoch, všetci dobre vieme, že je dobré prelakovať aj spodný okraj nechtov, čo je u takto krátkych nechtoch nemožné.

P1910910

Veselá letná manikúra.

P1910959

Páčia sa vám ozdobené nechty lakmi s rôznymi odtieňmi?

Krásne leto želám :-)

Add Comment