Jašterica

Pekne vítam:-)

Mám tu prichystaný opäť jašteričkový vzor. Už som totiž niečo podobné robila, vtedy som jašteričku prácne maľovala ručne. Tento krát je to pečiatka.

P1640529

Chcela som vyskúšať, ako by sa vynímala na holografickom laku čierna pečiatka a či sa dá pečiatkovať holografickým lakom.

P1640599

Chcem prezradiť, že prvý pokus nevyšiel. Čiže nafotené fotky ukázali veľa nedostatkov a nechty som odlakovala. Všetko som robila nanovo. Tu je výsledok môjho snaženia.

P1640600

Ako na to:

Všetky nechty som ošetrila priesvitným výživným lakom od Miss sporty. Nasledoval čierny lak na všetky nechty okrem jedného. Na ten jeden, som dala holografický lak.

Na čierny lak som dala pečiatky holografickým lakom. Nie je to dokonalé ako by som chcela. Ale aspoň som vyskúšala, že sa to dá. Vyskúšala som niekoľko lakov. Každý sa správa trochu inak a nie každý je vhodný.

Na holografický podklad som dala pečiatku špeciálnym pečiatkovacím lakom. Cez jašteričku som bodkovačom spravila čiarku tiež holografickým lakom.

P1640610

Nasvietiť takéto niečo je dosť zložité. Na slnku je to iné, na umelom osvetlení tiež. Mne sa najviac páčia tie na slnku.

Ako sa vám darí nasvietiť holografické laky? Ste spokojné s výsledkami?

P1640571

Tieto laky som dnes použila. Nedá mi – musím pochváliť ten Pupa lak. Veľmi dobre sa s ním pracuje. China glaze je tiež super. Dnes som ho použila minimálne množstvo. Ale väčšie plochy na nechtoch nádherné žiaria, hlavne na slnku.

Nech sa vám darí   :-)

Add Comment