Jesenné farby na nechtoch

Dlhší čas som sa nevenovala svojim nechtom a tak si viete predstaviť, čo potom s nimi treba všetko robiť. Olejčeky, pilníčky a klieštiky si prišli na svoje. Aj naša andulka zbadala, že sa „niečo“ deje.

P2050659

Zvedavo si prezerala tie „čudné“ vecičky.

P2050776

Po úprave nechtov, som si spravila takúto jesennú manikúru. Vybrala som si zo zásobníka zopár lakov teplých jesenných odtieňov. Základnou farbou manikúry je hnedá. Tú som doplnila koralovou a oranžovou. Použila som samé postaršie laky, žiadne horúce novinky, ale teraz sa mi výborne hodili. Jeden glitrový nádherný lak Essence som si dokonca musela rozriediť. Samozrejme riedičom lakov a nie odlakovačom :-)

Toto zdobenie nechtov som odpozerala z internetu, je to teraz taký trend a veľmi sa mi páči. Do mokrého laku na nechtoch, si nakvapkáte lak inej farby priamo štetčekom. Volá sa to tuším Blobbicure. A ešte za mokra prejdete cez nanesené bublinky, buď zdobiacim perom, alebo tenulinkým štetčekom. Videla som rôzne krásne vzory a skvelé nápady.

Takže na všetky nechty som si naniesla hnedý lak. Druhú vrstvu som pridala na tie nechty, ktoré som išla ďalej zdobiť. Do mokrého hnedého laku som náhodne štetčekom kvapkala oranžový a koralový lak. Vzniknuté bodky som prešla ihlou jedným smerom. Trošku to pripomína listy, srdiečkového tvaru, čo sa mi k jesenným farbám pekne hodilo.

P2050800

Na farebné nechty som ešte pridala vrstvu glitrového laku. Všetky nechty dostali ešte vrstvu priesvitného laku a kvapku prípravku pre rýchle schnutie laku.

P2050806

P2050810

P2050827

P2050599

Jeseň som si namaľovala aj na papier, nielen na nechty :-)

P2050830

Dnes som použila:

  • Spevňovač na nechty Bell
  • Hnedý Pierre René 64ň
  • Coralový lak z Bipy  IQ Cosmetics Coral 6
  • Paris memories
  • Essence 08 night in vegas
  • Essence gel – look

Tak, to je dnešná manikúra jesenných farieb, teším sa na budúce.

Add Comment