Gabriella Salvete Vampire 09

Dnes som kreslila obrázok ženy v červených šatách. Nadčasový, v móde prakticky nezávislý ženský štýl.

K takému outfitu sa potom hodí červená aj na rukách. Nech chlapov aj porazí (hádam sa nezmenia hneď na toreádorov). Rozhodla som sa pre efektný, textúrový matný lak.

Bez názvu-1

P1330079

Myslím, že som ho nedávno ukoristila v Tete. Cena bola diétna, napriek tomu stačí tento lak a netreba už žiadne zdobenie. Ak elegancia, tak aj jednoduchosť.

P1330085

P1330100

Na tomto zábere je dobre vidieť štruktúru povrchu.

P1330181

Mne osobne sa páči červený lak na kratučkých nechtoch. A volila by som oválny tvar. Čiže teraz v tomto článku nie som celkom spokojná s výsledkom, práve  kvôli tomu tvaru.

Ak si budete lakovať nechtíky červeným lakom, určite si dajte aj vrstvu priesvitného laku, aj keby ste mali málo času. Vyplatí sa vám to. Pri odlakovaní nebude zafarbenie vašich prirodzených nechtov tak intenzívne.

Takže pri dnešnej manikúre budete potrebovať:

  • Spevňovač nechtov alebo obyčajný priesvitný lak. Dajte si aj dve vrstvy.
  • Červený lak. Použila som dnes lak Gabriella Salvete Stars Enamel 09 Vampire. Tento lak schne do hrboľata, ak nechcete potlačiť jeho textúrový povrch, nedávajte už na vrch priesvitný lak.

Červený lak na nechtoch upúta pozornosť. My, ktoré sa rozhodneme nakovať si nechty červeným lakom s tým musíme rátať. Preto vieme, že nechty by mali byť dokonale upravené. Aj lakovaniu by sme mali venovať trpezlivosť aby boli namaľované precízne a bez chybičky.

Ďakujem za návštevu a teším sa na budúce. :-)

Add Comment