Fialový lak a strieborné zdobenie

Ak máte krátke nechty a nič vás nenapadá ako si ich pekne upraviť a namalovať, tu mám jeden nápad. Krátke nechty si môžte upraviť pilníčkom do hranatého tvaru. Tento tvar zabezpečuje nechtom väčšiu pevnosť. Nechty nemajú žiadne náchylné miesta na zlomenie. A tento tvar nechtov je trendy.

 Krátke nechty vyniknú ak sú namaľované jednou farbou. Ale ak sa vám to zdá málo, čo bol aj môj prípad, zvoľte si ešte nejakú neutrálnu farbu. Fialový podklad a strieborné zdobenie celkom pekne vyzerá.

Srdiečka sa veľmi dobre robia zdobiacou gulôčkou, čiže bodkovačom. Dve bodky umiestnime tak aby sa ledva dotýkali a spoja sa potiahnutím trochu šikmo nadol.

Strieborným zdobiacim lakom maľujeme tenké linky.

Do striebornej bodky  môžte pridať ešte menšiu bodku podkladovou farbou. Vyzerá to pekne. Ani netreba použiť dve rôzne veľkosti bodkovača, ak nemáte. Na striebornú bodku naberiete viac laku. Na fialovú bodku naberiete menej laku a iba jemnulinko priložíte. Ak by sa vám triasli ruky pri práci, treba si ich zafixovať malíčkom. O podložku, alebo o druhú ruku. Po dokončení vzoru nezabudnite prelakovať vrchným lakom na nechty. Nech sa vám darí :-)

Add Comment