Farebná manikúra

Teším sa že, že vám môžem ukázať  po dlhšom čase niečo veselé, viac farebné. Prevetrala som šuplíčky s lakmi na nechty. Týchto päť krásnych odtieňov vyhralo. Hneď som vedela, čo chcem maľovať. A myslela som, že to bude jednoduchšie… :-)

P1560307

Takže som vám teraz naznačila, že tento krát to nebolo bez problémikov. Tieto fotky čo vidíte, vznikli až na druhý pokus. Prvý musel ísť dolu. Nebola som spokojná s výsledkom. Nedarilo sa mi s pečiatkou. Chcela som zmiešať dve farby. Nešlo to. Robila som znovu dva nechty. Potom som išla prelakovať priesvitným a zhrozená som videla ako sa mi pečiatka rozmazáva. Katastrofa! Aj vám sa niekedy tak nedarí? Hoci viete,že nerobíte žiadne chyby v postupe?

Päť farebných krásavcov nastúpilo do radu znovu. Pekne jeden po druhom som natrela nechty. Každý žiaril po svojom. Pekné nechty aj takto, však?

Farebná manikúra

Musela som trpezlivo čakať kým farebné laky uschnú. Vybratý vzor na doštičke som vyčistila pre istotu tampónom namočeným v odlakovači určenom aj na umelé tipy. To isté som spravila aj s gumou na pečiatke. Presvedčila som sa či mám lak zaschnutý a opečiatkovala nechty. Ak sa vám náhodou jeden krát nezadarí, nehádžte flintu do žita. Nevzdávajte to. Určite po pár pokusoch prídu výsledky. A tá radosť potom…

P1560325

A kedže som bola spokojná prelakovala som nechty trblietkovým lakom. Tŕpla som , či sa vzor nerozpije, ale nič také sa nestalo.

P1560331

A aby toho nebolo málo, pridala som ozdobné kamienky na každý necht.

Želám vám nech sa vám darí a veľa radosti  z pekných a zdravých nechtov. :-)

Add Comment