Čierny matný lak na nechty

Zo svojich lakov na nechty, som si tento krát vybrala matný čierny a zdobiaci čierny. Zebrový vzor je veľmi trendy a priznám sa, keď pozerám na tieto fotky…

P1570776

…fakt sa mi páči. V čiernom prevedení to má eleganciu.

P1570782

Na nechty som natrela vrstvu podkladového priesvitného laku. Matný čierny lak som natrela dva krát a čakala kým poriadne zaschne. Čiernym zdobiacim lakom, ktorý má šikovný tenký štetček sa zebrový vzor maľuje lahučko. Niekde som čítala veľmi dobrú radu, že ak chcete vytvárať na matnom laku lesklé vzory, je lepšie použiť čierny lesklý lak a nie priesvitný. Na tom som sa ja tiež  „popálila“. S priesvitným to nevyzeralo dobre a ešte k tomu som nemala ani dobrý matný lak . Čiže výsledok bol mizerný. Tento lak, ktorý vidíte na fotkách je naozaj matný a dostať ho v nákupákoch, v stánkoch s nechtovými doplnkami.

P1570815

Na prstenník som prilepila čiernu hviezdičku. Tá je z DM drogérie. Hotové nechty :-) zásadne nelakujeme vrchným lakom. Prepáčte mi, že takú banalitu pripomínam. Ale človek sa môže pozabudnúť, schytí vrchný ochranný lak a s dobrým úmyslom prelakuje nechty- nech vydržia čo najdlhšie pekné. A zebra je fuč… Aj efekt mat- lesk je fuč.

P1570773

Kedže kamienok hviezdička tiež nieje prelakovaný a zafixovaný ochranným lakom na nechty, mne sa stalo, že po krátkom výlete do obchodného centra mi kdesi neznámo kde, odpadol a bol fuč… Preto si treba dať záležať na lepení kamienka, aby sa vám nestalo to čo mne. Tak nech sa vám darí a veľa radosti z pekných a zdravých nechtov. :-)

Add Comment