Čierny lak a farebné zdobenie nechtov

Ak sa vám páči čierny lak na nechtoch, môžete si ho prizdobiť napríklad takýmto vzorom. Je to jednoduché farebné zdobenie nechtov. Najprv si na nechty natrite priesvitný podkladový lak. Hlavne preto, aby vám po odlakovaní neostali farebné fľaky na nechtoch. Tmavé laky ich radi zanechávajú :-)

Potom si naneste dve vrstvy čierneho laku. Ak máte super kvalitný čierny lak, bude vám stačiť aj jedna vrstva. Nechajte aspoň trochu zaschnúť. Pripravte si farebné laky. Vaše obľúbené farby sa budú vynímať na čiernom laku. Tenkým štetčekom si na každý nechtík urobte vzorček jednou farbou. Po každom si dobre vyčistite štetec riedidlom na laky a poutierajte jemne do servítky. A pustite sa do ďalšieho. Keď máte hotovo, prelakujte si ešte vrchným lakom všetky nechty. Pekne sa rozžiaria. Farebné zdobenie nechtov vynikne na neutrálnych farbách, ako biela, sivá, či čierna.

Ako sa vám podarilo dielko? Mne sa čierny lak páči, pretože je neobvyklý. Ak ho doplníte o farebné zdobenie, dostanete osviežujúci vzhľad nechtov.

Add Comment