Čierno biela manikúra s glitrovým lakom Jolly Jewels

Dnešný vzor na nechty vyzerá veľmi jednoducho, ale zaradila som ho do zložitejších. A to pre zdĺhavejšie vytvorenie podkladu pod glitre.

P1670178

Ide o plynulé  spojenie čiernej a bielej farby. Viete ako sa nazýva táto technika?

Najprv si natrite nechty bielym lakom. Aby bol prechod ešte plynulejší môžete použiť aj sivý lak. Čiže na biely lak pomocou kúska špongie postupne popritláčajte sivý lak a postupne pridávajte čierny. Na spodnom okraji nechtov už budete mať iba čierny lak.

Aby bol povrch nechtov úplne hladký, hneď si ich pretrite vrstvou priesvitného laku. Drobulinké hrbolčeky ktoré vznikajú od štruktúry špongie sa úplne vyhladia.

P1670130

Keď máte takto pripravené nechty, vezmite glitrový lak a naneste z neho do spodnej poloviny nechtov tenšiu vrstvu. Lak Jolly Jewels 123 obsahuje práve glitre ktoré sa vám skvele hodia na tento podklad. Biele a čierne, plus malinkaté strieborné.

P1670139

Na čiernej časti nechtov vyniknú práve tie biele a naopak na bielej zaujmú tie čierne. Ak máte chuť, pohrajte sa a snažte sa naberať na štetček práve tie ktoré sa vám práve hodia a položte ich na tú akurátnu polovinu :-)

 

P1670163

Hotové nechty si pretrite ešte raz vrchným priesvitným lakom.

P1670171

Škoda že takéto nádherné laky nie je dostať v bežných drogériach. Aspoň ja som také šťastie nemala. Najprv som dĺĺĺho snívala a hľadala a potom som na neho narazila v neďalekých Čechách v meste Břeclav. Nemusela som objednávať cez internet.

Tak dúfam, že sa vám dnešný vzor podaril. Ak áno, mám z toho radosť. Pekný večer.

 

 

Add Comment