Gélové nechty – francúzska manikúra s kvietkami

jana-pokorna-08

Klasickú francúzsku manikúru – to znamená  nechové lôžko ružovej prirodzenej  farby + biele obkúčiky si môžete dozdobiť napríklad ručne namaľovanými kvietkami. Potrebujete len tenký štetec a akrylové farby.

Jedna z výhod gélových nechtov je napríklad tá, že si môžete  predĺžiť nechtové lôžko. Nie každá z nás má to šťastie, že má krásne tvarované nechtové lôžko od prírody, tak si môžme pomôcť… Robí sa to pomocou ružového alebo kamuflážneho gélu, ktorým vymodelujete predĺžené lôžko a po vytvrdnutí pod uv lampou domodelujete tenkou vrstvou stavebného ružového gélu. Najlepšie vybrať odtieň, ktorý sa zhoduje s odtieňom vašej pokožky, aby nechty vyzerali čo najprirodzenejšie. Nezabudnite na dôležitý c oblúk. Po obrúsení, keď nechty majú ten správny tvar, naneste jemnú vrstvu bieleho gélu a vytvorte oblúčiky. Dostať špeciálne uv gély určené na modelovanie francúzskej manikúry. (Samozrejme k modelovaniu lôžka môžete pristúpiť až po vykonaní a dodržaní všetkých dôležitých častí postupu od dezinfekie, lepenie typov atď)

Na záver tenkým štetcom namaľujte kvetinkový motív a zafixujte vrchným top gélom s vysokým leskom. Ale treba použiť taký, ktorý vám nerozmaže kresbu.

:-)

jana-pokorna-09

Add Comment