Ružová manikúra s kvietkom

Táto manikúra mi pripomína obľúbené gélové nechty ktoré sú v súčasnosti trendom. Ani sa nečudujem. Zájdete do salónu, v príjemnom prostredí tam strávite krátky čas a odídete s krásnymi nechtami. Mám na mysli profesionálne salóny, kde vás budú aj hýčkať a poskytnú vašim nechtom odbornú starostlivosť. S takými nechtami máte na nejaký čas, teda do ďalšieho dopĺňania gélu úplný pokoj. Nemusíte sa im venovať a stále sú krásne.

P1570295

Tie dámy a slečny ktoré majú čas a berú to ako záľubu vymýšľať stále niečo nové a nevydržia s jedným vzorom na nechtoch dlhšie ako dva tri dni, majú radšej lakovanie.

P1570304

Tieto vecičky som použila na tento vzor. Nie sú tam priesvitné laky ale aj tie som použila. Ako podklad a vrchnú vrstvu.

Najprv som si spravila glitrovým práškom oblúčiky ako na francúzsku manikúru. Pridala som tenkým štetcom linku k oblúčiku kvôli zarovnaniu ružovým lakom. Do kvapky ružového laku som posadila kvietok. Bodkovačom pridala zopár bodiek bielym lakom. Kvietok je zafixovaný už spomínaným priesvitným lakom. Samozrejme nevydrží tak dlho na svojom mieste ako keby bol zaliaty do gélu. :-)

2 komentáre

  1. Katka 8. augusta 2014
  2. Ľubica Balentová 8. augusta 2014

Add Comment