Francúzska manikúra z farebných prúžkov

Všetko čo sa trbliece sa mi veľmi páči. :-) Tieto farebné prúžky sa nemusia aplikovať len do gélu. Dajú sa použiť aj na naše prírodné nechty s využitím bežného laku.

Je to trochu piplavá robota.

Pomarančovým drievkom si naberieme zopár farebných prúžkov…

Miesto kam ich chceme umiestniť pretrieme priesvitným lakom na nechty. Jemne prikladáme prúžky na ešte mokrý lak. Odstávajúce prúžky pritlačíme opačným koncom pomarančového drievka alebo opatrne prstom. Prúžok ktorý padol mimo sa dá odobrať pinzetou. Tak isto vyčnievajúci prúžok buď odstránime, alebo posunieme na miesto. Jednoducho, pohráme sa s tým.

Keď sú všetky tak ako majú byť, pretrieme vrchným lakom na nechty. Bude potrebné aj dva krát.

Na ukážku som si dala na každý prst iný podklad. Malíček dostal oblúčik z bieleho laku na nechty. Klasická francúzska manikúra. Ďalší prst nemá žiadny podklad – oblúčik. Len čiernu linku. Prostredník nemá ani linku, ani podklad. Ukazovák má oblúčik namaľovaný čiernym lakom na nechty aj čiernu linku.

Ukážka ako by farebné prúžky vyzerali na dlhých nechtoch. Aj som ich pri fotení inak nasvietila, nech vidno ako sa trbliecu.

Na dlhý necht sa zmestia aj ružové bodky. Biely a ružový lak na nechty som nezmiešala úplne.

Ešte trochu inak nasvietené.

Pri práci s takýmto materiálom, prosím zadržať kýchanie, kašlanie…:-) lebo by ste nemali čo nanášať na nechtíky. Tak isto domácich miláčikov odporúčam držať nakrátko… Chvíľu to vydržia. V mojom prípade jedno mávnutie krídelkami a farebné prúžky sú fuč.

Napíšte aké máte vy skúsenosti s takýmito záležitosťami. :-)

Add Comment